Amsterdamstraat 15 bus 401
ANTWERPEN-
91m2 wonen -
2 slaapkamers
Exclusief 2-slaapkamerappartement (142m²) op ideale locatie in het centrum van Antwerpen
Ligging: Het appartement bevindt zich in het prachtige nieuwbouwproject “Sanderspoort” gelegen in hartje Antwerpen. Supermarkten, winkels, openbaar vervoer, scholen, cafés en restaurants liggen in de directe omgeving. De directe ligging aan de Scheldekaaien zorgt voor een ideale bereikbaarheid.
Indeling: Inkomhal, apart toilet, technische ruimte, leefruimte met open keuken, 2 bergingen, 2 slaapkamers, badkamer en terras
Beschrijving: We betreden dit prachtige appartement via de trap of lift op de eerste verdieping via de inkomhal dewelke toegang geeft tot alle andere ruimtes. In de inkomhal bevindt zich een apart toilet. Het appartement beschikt over een zeer ruime en lichtrijke leefruimte. De leefruimte is voorzien van een open keuken dewelke beschikt over een koelkast, diepvries, kookvuur en afwasbak. Het terras (10m²) is toegankelijk via de leefruimte en geeft een prachtig zicht. Vervolgens beschikt het appartement over twee slaapkamers. Verder is er een badkamer aanwezig met dubbele lavabo, toilet en inloopdouche. Tot slot beschikt het appartement over drie bergingen, waarbij er in de ene een aansluiting voor wasmachine en droogkast is voorzien.
Extra:
Intressse? Jouw Heylen vastgoed makelaar staat voor je klaar
Binnen 20 seconden geregeld
De eerste stap bij het verkopen van jouw huis is het bepalen van jouw woningwaarde.
Gratis schattingWil je op de hoogte blijven van het nieuwste aanbod? Maak een zoekopdracht aan!