Esdoornlaan 23
Stabroek-
85m2 wonen -
87m2 perceel -
2 slaapkamers
Origineel 'Woonstalhuis' uit de 18e eeuw
Ligging: gelegen tussen de akkers en 2 percelen grond, rondom groen, nabij scholen, winkels, hoofdbaan Stabroek en vlot naar autostrade
Omschrijving: Gekend op het inventaris als bouwkundig erfgoed heeft deze woning langs buiten nog zijn originele karaktertrekken.Een 10-tal jaar geleden volledig opgewaardeerd en gemoderniseerd met respect voor de authentieke elementen.Rondom voorzien van veel groen, een leefveranda, een zwembad en vergunde carport met bijgebouw.
Indeling: een mooie inkomhal geeft links toegang tot de vernieuwde keuken met alle comfort. Voorts kom je in een prachtige veranda met zicht op de tuin. Langs de keuken heb je toegang tot een sas met aparte wc en verder door komt u in de wasplaats terecht met bergzolder. Tevens is er buiten een aparte berging voor de zwembadtechnieken.Rechts van de inkomhal bevindt zich een gezellige leefruimte met open haard.
De 1e etage is opgedeeld in 3 slaapkamers met op de nachthal een wc en aparte douche. De master bedroom (30m²) is ingericht met een open badkamer en knap voorzien van een mezzanine, ingericht als dressing.
Kortom, wie charme zoekt in alle rust en van geschiedenis houdt moet komen kijken.
EPC: C/257 kwh
Bijzonderheden:
- Dak geïsoleerd- Kelder aanwezig- Elektriciteit vernieuwd-niet conform- Nieuwe veranda 2020- HR ketel gas 2019- Vergunde carport van 'Heritage'- Vloerverwarming- Zwembad verwarmd- Muren geïsoleerd 4cm EPS- Inventaris bouwkundig erfgoed- Dubbel glas hout + HR- Zijgevel veranda nieuw + fundering
Waterinfo: P-score: D G-score:AOppervlaktes zijn steeds indicatiefVrijstelling renovatieverplichting
Heylen Exclusief
03 555 41 11Of schrijf mij in voor soortgelijke panden.
Binnen 20 seconden geregeld
De eerste stap bij het verkopen van jouw huis is het bepalen van jouw woningwaarde.
Gratis schattingWil je op de hoogte blijven van het nieuwste aanbod? Maak een zoekopdracht aan!