Wat maakt deze woning uniek?
Prachtig 2 slaapkamer appartement (99 m²) in centrum Antwerpen te huur!
Ligging: Dit mooi gerenoveerd appartement is gelegen op de Italiëlei in hartje Antwerpen. Het appartement is gelegen tussen het Centraal Station, de Meir en Park Spoor Noord. Daarbovenop zijn er in de nabije omgeving verschillende scholen, hippe horecagelegenheden, openbaar vervoer en indrukwekkende bezienswaardigheden.
Beschrijving: Dit gezellig appartement is gelegen op de derde verdieping van een rustig en aangenaam appartementsgebouw gelegen op de Italiëlei. We betreden het appartement via de inkomhal dewelke toegang geeft tot alle andere ruimtes. Aan de voorzijde van het appartement bevindt zich de leef- en eetruimte met open keuken die voorzien is van alle comfort. De badkamer is voorzien van een ruime inloopdouche en wastafel. Verder is er ook nog een apart toilet aanwezig.
Aan de achterzijde van het appartement bevindt zich een ruime slaapkamer met een opp. van +/- 13 m² en een kleinere slaapkamer/bureau met een opp. van +/- 8 m².
Tot slot is er nog een ruim terras voorzien ideaal om hier met goed weer te vertoeven.
Bijzonderheden:
- Beschikbaar vanaf 1/08/2025
- Nutsvoorzieningen op eigen meters
- Gemeenschappelijke kosten: €100/maand
- Bruikbare vloeroppervlakte: 99 m² cfr. EPC
- EPC: 97 kWh/m² jaar
Overstromingsgevoeligheid perceel: klasse C
Overstromingsgevoeligheid gebouw: klasse C