Kennis van wonen 9 : Investeren in vastgoed : is dat (nog) een goed idee ?
18 november | Kennis van wonen
Investeren in vastgoed : is dat (nog) een goed idee ?
In deze aflevering laat Cedric Vanhencxthoven, bestuurder van Heylen Vastgoed, zijn licht schijnen op de investeringsopportuniteiten binnen de vastgoedmarkt in het huidig economisch klimaat.
Ook interessant
Meeneembaarheid dooft uit: dit verandert er vanaf 1 januari 2024
4 december | Kennis van wonen
Zoals je eerder dit jaar via Kennis van Wonen kon vernemen, dooft de meeneembaarheid sinds 1 januari 2022 geleidelijk aan uit om vervolgens volledig te worden afgeschaft vanaf 1 januari 2024. Het uitdoven van de meeneembaarheid kadert in de wijziging van het verkooprecht, in werking getreden op 1 januari 2022.
Je huis verkopen zonder makelaar. Ontdek de voor- en nadelen!
22 november | Kennis van wonen
Overweeg je om je huis zelf te verkopen, zonder makelaar? Dit lijkt aantrekkelijk met voordelen zoals kostenbesparing en meer controle over het proces, maar de huidige vastgoedmarkt is erg complex. In deze blog nemen we je mee door de stappen en uitdagingen van dit proces, inclusief de voor- en nadelen. We belichten waarom het zelf verkopen van je huis misschien niet de beste keuze is en hoe wij bij Heylen Vastgoed met onze expertise je eigendom met het meeste succes kunnen verkopen.
EPC gemene delen verplicht voor elk appartementsgebouw vanaf 1 januari 2024
10 november | Kennis van wonen
Vanaf 1 januari 2024 zal het energieprestatiecertificaat (EPC) voor de gemeenschappelijke delen verplicht zijn voor elk appartementsgebouw. Voorheen gold deze verplichting enkel voor grote en middelgrote appartementsgebouwen, maar binnenkort dus ook voor de kleine appartementsgebouwen, bestaande uit 2 residentiële eenheden tot en met 4 gebouweenheden.