Kardinaal Cardijnlaan 29
MORTSEL-
95m2 wonen -
291m2 perceel -
2 slaapkamers
Recent gerenoveerd appartement (90m²) met authentieke elementen, voorzien van 2 slaapkamers gelegen op toplocatie te Mortsel!
Ligging: Centraal maar tevens rustig gelegen nabij Mortsel centrum, openbaar vervoer, winkels, scholen, grote invalswegen en autostrades en met vlotte verbinding naar omliggende gemeenten.
Indeling: Inkomhal, leefruimte, keuken, gastentoilet, badkamer, masterbedroom, gastenkamer.
Beschrijving: U betreedt het recent gerenoveerd appartement (90m²) via de inkomhal met parlofoon die u toegang biedt tot de ruime en lichtrijke leefruimte met hoge plafonds en authentieke elementen (mollures) en aansluitend de geïnstalleerde keuken met kwalitatieve toestellen. De nachthal biedt toegang tot de badkamer voorzien van een regendouche, wastafel, aansluiting wasmachine en droogkast. Daarnaast beschikt het appartement over een ruime masterbedroom en een riante gastenkamer/kinderkamer op laminaat. Het appartement is volledig voorzien van dubbelglas met PVC-profielen, EK-conform en het dak is geïsoleerd.
Kortom: Recent gerenoveerd appartement (90m²) met mogelijkheden ideaal voor starters of als investering! (De huidige eigenaars wensen indien mogelijk ook nog te huren tot augustust 2022)
Bijzonderheden:
- toplocatie- EK-conform- dak geïsoleerd- dubbele beglazing - Cv-installatie HR condensatie
Vg, Wg, Gmo, Gvkr, GvvEPC 263kWh/m²jaar
Kantoor Mortsel
03 304 72 30Of schrijf mij in voor soortgelijke panden.
Binnen 20 seconden geregeld
De eerste stap bij het verkopen van jouw huis is het bepalen van jouw woningwaarde.
Gratis schattingWil je op de hoogte blijven van het nieuwste aanbod? Maak een zoekopdracht aan!